SZERVIZ TANÁCSADÓ (MUNKAFELVEVŐ)

A békéscsabai Körös Autócentrum Kft., az Opel, Kia, Mazda, Honda és Isuzu márkák békés megyei forgalmazója
SZERVIZ TANÁCSADÓ (MUNKAFELVEVŐ) kollégát keres!

🏁 Csatlakozzon dinamikus, ügyfél központú csapatunkhoz, amennyiben szívesen dolgozna a világszerte ismert autómárkák képviseleténél, és örömmel lenne részese ezek sikertörténetének.

➡️ ÖNT KERESSÜK, HA:
• kiváló kommunikációs készsége van,
• ügyfélközpontú beállítottság jellemzi,
• kedves, közvetlen, nyitott személyiség,
• csapatjátékos – együttműködő, pontos, és megbízható,
• jó szervező- és problémamegoldó készséggel rendelkezik,
• autók iránti szeretet jellemzi,
• (legalább) középfokú végzettsége van,
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik,
• van B kategóriás jogosítványa.

➡️ ÖNRE BÍZNÁNK:
• munkafelvételi folyamat lebonyolítását, és a hozzá tartozó előjegyzés-kezelés elvégzését,
• ügyfél igények rögzítését, problémák feltárását és tanácsadást,
• javítási feladatok ütemezését, nyomon követését,
• a szervizüzem munkájának koordinálását, a szerviz-kihasználtság fokozatos növelésének figyelembe vételével,
• garanciális ügyintézést,
• flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítását,
• az ügyfelek folyamatos tájékoztatását a javítási folyamat során,
• árajánlatok készítését,
• az elvégzett javítások minőségének ellenőrzését, gépkocsik átadását,
• a tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátását.

➡️ AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• ezen a téren, vagy bármilyen vevőszolgálati téren szerzett tapasztalat,
• autóiparhoz kapcsolódó szakmai vagy műszaki végzettség.

➡️ AMIT KÍNÁLUNK:
• kiemelkedő, versenyképes bérezést,
• béren kívüli, egyéb juttatásokat,
• erős gyári háttértámogatással működő, határozottan terjeszkedő és hosszú távú sikereket tervező magyar cégnél betöltött biztos munkahelyet,
• szakmai fejlődés lehetőségét gyári és saját képzési rendszerünkben,
• kellemes légkörű, profi csapatot,
• igényes munkakörnyezetet.

⛳️ MUNKAVÉGZÉS HELYE:
5600 Békéscsaba, Szarvasi út 66.